Úvod » ASW Systems Slovakia s.r.o.
O spoločnosti
O spoločnosti

ASW Systems Slovakia s.r.o.

Sme česko-slovenská spoločnosť, ktorá sa už od roku 1994 špecializuje na vývoj a inštaláciu pokladničných a skladových systémov pre gastronomické prevádzky, obchody a služby.

Sme predným dodávateľom informačných systémov v oblasti HORECA. Reštauračný a pokladničný systém SEPTIM, ktorý sme vyvinuli, je určený pre komplexné riadenie náročnej reštauračnej prevádzky a je rešpektovaným pomocníkom množstva manažérov a majiteľov podnikov. Septim je právom najrozšírenejším pokladničným systémom* medzi profesionálmi v gastronómii v Českej republike.

Ako partnera v hotelovom segmente sme si vybrali spoločnosť protel hotelsoftware GmbH, ktorá má v hotelovom svete vedúce postavenie. Získali sme výhradné zastúpenie a preto môžeme svojim zákazníkom ponúknuť kvalitný hotelový softvér protel.

Úzke zameranie na oblasť gastronómie z nás robí skúseného poskytovateľa produktov aj služieb a zaručuje vysokú úroveň odbornosti a spoľahlivosti.

Cieľ spoločnosti

Našim cieľom je vyvíjať a dodávať vysoko funkčné, rýchle a moderné riešenie, ktoré spĺňa potreby gastronomickej prevádzky, ktoré budú naši budúci aj existujúci zákazníci považovať za svoju skutočnú konkurenčnú výhodu.

Členstvá a partnerstvá

Naša spoločnosť je riadnymm členom AHR ČR.

Výhradným partnerom spoločnosti protel hotelsoftware GmbH v Českej aj Slovenskej republike.

A strieborným partnerom spoločnosti Orderman GmbH

* zdroj: Výskum značky Septim na trhu gastronómie prevedený spoločnosťou Data Service - Informace s.r.o.