Úvod » Poskytneme vám » Reporty
Služby
Služby

Reporty

Ak hľadáte v pokladničnom systéme Septim určitý report a aj napriek ich širokej ponuke nenachádzate alebo ste našli, ale na viacerých miestach a uvítali by ste ucelený pohľad, ponúkame Vám jednoduché riešenie.

Pomocou externých aplikácií ako sú JasperTools, JasperReporty a JasperMobile možno nahliadnuť do potrebných reportov pripravených na mieru podľa Vášho konkrétneho zadania.

JasperTools

Jedná sa o jednoduchý nástroj, ktorý umožňuje ručné spustenie požadovaného reportu. Nástroj umožňuje spracovanie reportu a jeho zobrazenie vo vlastnom prehliadači. Z tohto prehliadača možno súbory ďalej exportovať do rôznych formátov a uložiť na disk.

Možno ho inštalovať jednoducho pomocou vzdialeného servisného zásahu na Váš počítač umiestnený na prevádzke, internetové spojenie pre vlastnú inštaláciu je teda podmienkou, rovnako ako uhradená servisná zmluva Maintenance od roku 2011.

Aplikáciu je možné inštalovať na počítač s operačným systémom Windows, Linux a ďalšími operačnými systémami s podporou JAVA.

Pre funkčnosť aplikácie je požadovaná minimálna verzia pokladničného systému Septim 3.1.56.

Reporty sa pripravujú na mieru podľa zadania, aplikácia pojme až 3 zákaznícke reporty.

JasperReporty

Sofistikovanejšia aplikácia pomocou ktorej si reporty nielen zobrazíte, ale ktorá Vám zabezpečí aj ich prípadnú distribúciu do uvedenej zložky vo Vašom počítači alebo na uvedené mailové adresy v požadovanom termíne.

Veľkou výhodou JasperReportov je aj možnosť obmedziť náhľad konkrétnych reportov pre vybraných používateľov.

Využitie JasperReportu vyžaduje server s operačným systémom Linux a ak ho nemáte k dispozícii, jeho prenájom Vám dokážeme ponúknuť.

Pre funkčnosť aplikácie je požadovaná minimálna verzia pokladničného systému Septim 3.1.56.

Reporty sa pripravujú na mieru podľa zadania, ich počet v aplikácii nie je limitovaný.

Pokiaľ Vás ponuka reportov zaujala, ich ukážku nájdete tu. Pre vstup prosím zadajte Užívateľské ID: asw, rovnako ako Heslo: asw.

JasperMobile

Reporty možno veľmi jednoducho prezerať aj pomocou natívnej aplikácie priamo na mobilnom zariadení.

Ponuku na spomínané služby Vám pripraví naše obchodné oddelenie.

Školení Septim