Úvod » Poskytneme vám » Dlhodobý prenájom
Služby
Služby

Dlhodobý prenájom

V prípadoch, keď nemáte finančné prostriedky pre zakúpenie pokladničného systému alebo Vás limituje dĺžka prenájmu nebytových priestorov, Vám ponúkame prenájom softvéru. Prenájom Vám efektívne zníži počiatočné náklady.

Prenájmom získate za dostupný mesačný poplatok pokladničný systém so všetkými potrebnými vlastnosťami. Neoddeliteľnou súčasťou prenájmu je aj servisná zmluva Maintenance, ktorá okrem iného garantuje prístup k aktualizáciám pokladničného systému Septim.

Služby, ako sú počiatočné inštalácie a zaškolenie obsluhy, je nutné uhradiť, nie sú súčasťou prenájmu.

Dĺžka dlhodobého prenájmu je 12 alebo 24 mesiacov.

Potrebný hardvér Vám môžeme ponúknuť tiež, cena za jeho prenájom sa stanovuje individuálne podľa rozsahu a dĺžky prenájmu.

Pre vyhotovenie ponuky kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Krátkodobý prenájom

Ak potrebujete riešiť zápožičku pokladničného systému na koncert, filmový festival, športovú či inú akciu, môže byť pre Vás riešenie krátkodobý prenájom . Zapožičiame potrebné hardvérové i softvérové vybavenie, na miesto akcie zápožičku dovezieme, nainštalujeme a zaškolíme obsluhu. Sme pripravení vyhovieť aj požiadavke na autorský dozor počas akcie. Samozrejmosťou je deinštalácia a pomoc s reportami po ukončení predaja.

Minimálna dĺžka krátkodobého prenájmu nie je stanovená.

V prípade potreby je zabezpečená telefonická aj servisná podpora rovnako ako stálym zákazníkom.

Pre vyhotovenie ponuky kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Školení Septim