Úvod » Hľadáte riešenie... » Pokladničný systém pre kaderníctvo
Riešenia
Riešenia

Pokladničný systém pre kaderníctvo

Septim Beauty je komplexný balíček informačného systému navrhnutý tak, aby pokryl dnešné potreby salónov všetkých veľkostí. Softvér pomáha sledovať zásoby, klientov, zamestnancov, objednávky a mnoho ďalšieho.

Kadernícke salóny a denné kúpele každého druhu môžu benefitovať z množstva funkcií softvéru. Zvládne pokryť potreby aj nechtových štúdií, kozmetických salónov a zefektívni ich prevádzku. Vlastne nájde dobré uplatnenie v každom salóne, ktorý odsunie diár a bude se viac sústrediť na predaj svojich služieb a produktov!

Systém obsahuje prehľadnú evidenciu rezervácií/objednávok. V databáze klientov uschováva nie len základné informácie, ale ku každému z nich umožní náhľad do histórie návštev a ich ziskovosti. Dostupná databáza služieb a produktov, umožňuje definovať zľavy alebo rôznu cenotvorbu pre skupiny zákazníkov. Podľa individuálnych potrieb môže byť napojená priamo na sklad a tak účinnejšie kontrolovať toky tovaru. Ekonomiku prevádzky je možné sledovať a riadiť pomocou mnohých preddefinovaných manažérskych reportov.

CRM modul, reporty a štatistiky pomôžu aj s optimalizáciou služieb, ako po stránke nákladov, tak zisku.